אודותינו

היי, אנחנו בי-קום, נעים מאוד! אנחנו ההורים של תוכנת באפי.
הלקוחות שלנו מורכבים ממגוון סוגים: סוכני ביטוח, סוכנויות ביטוח, חברות ביטוח, חברות המתמחות בניהול כתבי שירות, מנהלי תביעות ועוד.
יש ביטוי שגור אצל סוכני הביטוח – “אנחנו מדליקים את באפי לפני שאנחנו מדליקים את האור במשרד”. באפי היא מערכת קריטית ומרכזית לעבודה של סוכן הביטוח בישראל היום. זהו בעצם שולחן עבודה אחד מרוכז של סוכן הביטוח, המספק לו את כל מה שהוא צריך בשביל לעבוד, למכור ולהצליח.

אנחנו לא חושבים מחוץ לקופסא. אנחנו פשוט בונים קופסא חדשה!

חברת ביקום פתרונות תוכנה בע”מ הוקמה בשנת 2006 ועוסקת בתחום מערכות מידע המבוססות אינטרנט, תוכנת CRM, אינטגרציה בין מערכות, מוצרים דיגיטליים לענף הביטוח ופיתוח אפליקציות. הניסיון העצום אשר נצבר בחברה מתבטא במומחיות בתחום התוכנה, בתכנון, פיתוח ואינטגרציה של מערכות מידע בסביבת אינטרנט, ובהבנה מעמיקה של עולם הביטוח והפיננסים בישראל.

viral-marketing.png
1
משתמשים פעילים במערכת באפי
icon_car_simulator
10
שאילתות בסימולטור רכב בחודש האחרון
icons_support
1
פניות שנענו בחודש האחרון
icon_bafi_forms
1
טפסים דיגיטליים במערכת באפי

הצוות

עומר.א

סמנכ"ל מו"פ

נשוי ואב לשלוש בנות. בהשכלתו לימודי ביטוח, יוצא יחידה לוחמת (תותחנים). פרו גיימר שזכה (כשחקן) בפרסים בתחרויות רשמיות עולמיות. הקים את חברת Reaver Games ופיתח משחק אסטרטגיה בקלפים (CCG) ועמד בראש צוות הפיתוח שמנה מעל 120 אנשי פיתוח, עיצוב, תלת מימד, שחקנים, אנימטורים, מדובבים ועוד. המשחק תורגם ל-6 שפות במגוון פלטפורמות. מנהל את המחלקה הגדולה ביותר בעסק – מחלקת הפיתוח. תחביבים – אפיה, וגיימינג. בעלי חיים: שני כלבים (באפי וסיה).

Breaths innovation

מורן.ז

מנכ"לית

נשואה ואמא לארבע בנות. הצטרפה לחברה בשנת 2013. בהשכלתה, תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת, תואר שני בניהול וייעוץ ארגוני, תואר נוסף LLB במשפטים, לימודי ביטוח. וחברת מועצת העיר בעיר הולדתה, פעילה חברתית ויושבת ראש וועדת תעשייה, מסחר ויזמות בעיר. ניסיון עשיר בניהול מערכות בענף הביטוח והפיננסים. מקדמת אג’נדה אישית של ניהול פרו סוציאלי המספק אפשרות לקבוצות מיעוט להזדמנות שווה. בשנות ניהולה בחברה, זו צמחה למעמד של מותג ואף מוזמנת להרצות בכנסים ארציים בפני קהל. חובבת אסטרונומיה, קריאה ואופרת הסבון היפים והאמיצים.

Born leader

אביעד.א

סמנכ"ל פיתוח עסקי

נשוי ואב לשלושה בנים ובת. עובד בחברה מיום הקמתה ואחד מאדריכלי מערכת באפי. בהכשרתו אפיון חווית משתמש (User Experience). אביעד הוא המאפיין הראשי של החברה וכמעט כל מוצר שפותח בבי-קום במהלך השנים היה תחת פיקוחו. בין המערכות ניצן למצוא את: מערכת באפי, אפליקציות myBafi, Bafiplus, מערכת ניהול כתבי השירות (שרותי דרך) ועוד. כמו כן אחראי על כל הקריאטיב בחברה: עיצובי לוגו, Stationary, מדריכים כתובים, פרסומות, דף הפייסבוק, ניוזלטר, עריכת וידאו ועוד.

The UX master

יניב.ח

CTO/CIO

נשוי ואב לשלושה בנים. יוצא יחידה טכנולוגית באגף מודיעין של צה”ל. לאחר שרותי הצבאי ניהל עסק המספק שירותי IT לעסקים. היה מעורב (בצד הטכנולוגי) בהקמת פרויקט ממשלתי רחב היקף שנקרא: פרויקט ויסקונסין/תוכנית מהל”ב, שמטרתו לעזור למקבלים הבטחת הכנסה להתבסס בשוק העבודה.

עובד ב-ביקום משנת 2013 והוביל שינוי בכל אספקט אפשרי בנוגע לאבטחת מידע, ביצועי שרתים וביצועי המערכת, תקינה, Storage.

Tech genius

שיתופי פעולה

Top
Skip to content